Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

Partneriai

Specialus pasiūlymas

PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE
39.00 Lt. 15.60 Lt.
Pripučiama pagalvėle Seat Cushion Rhino Pripučiama pagalvėle Seat Cushion Rhino
39.00 Lt. 11.69 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 20mm Boiliai Martin SB 1kg 20mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Dipas Martin SB 125ml Dipas Martin SB 125ml
35.01 Lt. 21.01 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 15mm Boiliai Martin SB 1kg 15mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Spiningas Carat Zander 3.10m Spiningas Carat Zander 3.10m
699.00 Lt. 650.00 Lt.
Spiningas Cima 81M  2.46m Daiwa Made in Japan Spiningas Cima 81M 2.46m Daiwa Made in Japan
2,499.00 Lt. 2,229.00 Lt.
Ritė karpinė Stratos 7000 FS Fox Ritė karpinė Stratos 7000 FS Fox
899.01 Lt. 599.00 Lt.
Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran
39.00 Lt. 15.60 Lt.
Boiliai Pop up 100gr Scopex Cormoran Boiliai Pop up 100gr Scopex Cormoran
39.00 Lt. 15.60 Lt.

Prisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Vyniok ant ūso

ŽŪKLEI PARUOŠTI „DROP-SHOT“ MONTAŽAI

Laiko pasirengti žūklei visada pristinga, nes dažniausiai tai tenka daryti po darbo dienos ar darbo savaitės. Todėl vis didesnę paklausą turi žūklei parengtų įrankių ir masalų montažai – pavadėliai su kabliukais, guminukai suderinti su galvakabliais, o dabar šią gamą papildė stambaus kalibro montažai „Quantum“ žūklei „drop-shot“ metodu.

Publikuota: 2011 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Kabliukai ir svareliai

Montažai žūklei „drop-shot“ metodu turi būti gerai suderinti, tad jiems parengti reikia nemažai laiko. Kita vertus, reikia turėti nemažai patirties, kad parinktum reikiamo dydžio kabliukus, ant kurių užverti masalai įgytų reikiamą žaismą, reikia žinoti specialius mazgus, kuriais kabliukai tvirtinami prie valo it t.t.

Riperių komplektas Drop Shot Zander Set Quantum

Antra, egzistuoja įvairūs „drop-shot“ montažų variantai, pvz., su slankiojančiais kabliukais, masalų vibraciją padidinančiomis gumelių jungtimis. Žodžiu, yra ką veikti, tačiau iki to etapo dar reikia įsigyti visus reikalingus elementus – nuo kabliuko iki tinkamų sukučių ir sukučių su segtukais. Todėl „drop-shot“ žūklės montažų rinkiniai – puiki išeitis laiko stokojančiam žvejui.

Riperių komplektas Drop Shot River Set Quantum

 

Turinys pateisina paskirtį

„Zebco“ ekspertai sukomplektavo 4 originalius rinkinius žūklei „drop-shot“ metodu, pritaikytus sterkų, ešerių žūklei, bei žūklei tekančiame vandenyje ir vandens telkiniuose be tėkmės. Kiekviename jų – minėtoms žuvims vilioti tinkamiausi guminukai arba minkštieji masalai skirti vienokio ar kitokio tipo vandens telkiniams, o taip pat minėtiems masalams ir žūklės sąlygoms tinkami kabliukai suderinti su reikiamos formos ir svorio svareliais.

Riperių komplektas No Action Set XL Quantum

Štai sterkų žūklei skirtas rinkinys „DS Zander Set“ susideda iš dviejų montažo versijų: pirmoji sudaryta iš „ofsetinio“ 3/0 kabliuko bei 21 g cilindro formos svarelio, antroji – iš 5/0 kabliuko ir 28 g cilindro formos svarelio. Į komplektą taip pat įeina originalus guminukas „Spanker“ (13 cm) derinamas su mažesniu kabliuku ir guminukai „Hairy Mary“ (14 cm) bei „Freddy Shad“ tinkamiausi verti ant didesnio kabliuko. Tokie rinkiniai padeda sutaupyti daug laiko ir lėšų, nes neįsigijami atsitiktiniai „drop-shot“ montažų elementai, kuriuos paskui neaišku kur panaudoti, o svarbiausia, kad montažai iškart suderinti su masalais.

Autorius: Viktoras Armalis, žūklės ekspertas / Iliustracijas parengė " Žvejo Žinios " / romada.lt

DOKUMENTAI NEPERŠLAPS

f1-1000x1000

Nors meškeriotojai stengiasi neapsunkinti savo ekipuotės jokiais daiktais ir įnagiais, kurių neprireiks, tačiau, einant prie vandens, dokumentus tenka pasiimti, kad sutikus aplinkosaugos inspektorių netektų žingsniuoti su palyda atgal iki automobilio.

Skaityti toliau >
 

JAPONIŠKA KIŠENINĖ INERCINĖ RITĖ

daiwa_viking_03

Kompanijos „Daiwa“ konstruktorių ir inžinierių sukurta nedidelė inercinė ritė Viking skirta Japonijos vidaus rinkai ir pritaikyta meškeriojimui vertikaliai gramzdinamais masalais – greitaeigė ir labai kompaktiška, todėl tokie modeliai puikiai tinka iš valčių žuvis gaudantiems meškeriotojams.

Skaityti toliau >
 

DRUMSTAME VANDENYJE UPĖTAKIUS VILIOJA SUKRĖS

upetakis_romada2014_01

Kai skambiais lašais nulyja stiprūs lietūs o mažosios upės ir upeliai, srūvantys tarpumiškiais, pasrūva drumstu vandeniu, todėl daugelis spiningo masalų tokiose sąlygose tampa neveiksmingi. Kokiu masalu galima paskatinti upėtakius kibti?

Skaityti toliau >
 

PLŪDĖS LAIKYSENA

plude_romada

Slanki plūdė – ne tik kibimo signalizatorius, bet ir plūdinės meškerės įrangos dalis, dėl kurios žvejai gali toli užmesti masalą ir nugramzdinti jį į didelę gelmę (iki 10 m). Labai svarbu, kad plūdė būtų jautri, tačiau ši jos savybė priklauso nuo to, kaip sumontuota meškerės įranga. Tai priklauso nuo reikiamo svarelių kiekio, jis turi būti toks, kad plūdės grimztų nuo menkiausio masalo timptelėjimo.

Skaityti toliau >
 

Ką sako barometro rodyklė ?

BAROMETRAS_romada

Nors šiandien informaciją apie meteorologinę situaciją ir atmosferos slėgio pokyčius galima rasti internete, tačiau ir dabar ne vienas meškeriotojas matomoje vietelėje laiko barometrą – prietaisą, matuojantį atmosferos slėgį, kurio kitimas pastebimai įtakoja žuvų elgseną. Ką byloja barometro rodyklės svyravimai?

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų