Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

Partneriai

Specialus pasiūlymas

MUSELIŲ KOMPLEKTAS ASSORTED FLIES MUSELIŲ KOMPLEKTAS ASSORTED FLIES
28.50 Lt. 17.10 Lt.
Pripučiama pagalvėle Seat Cushion Rhino Pripučiama pagalvėle Seat Cushion Rhino
11.69 Lt. 11.69 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 20mm Boiliai Martin SB 1kg 20mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Dipas Martin SB 125ml Dipas Martin SB 125ml
35.01 Lt. 21.01 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 15mm Boiliai Martin SB 1kg 15mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Boiliai Martin SB 20mm 2.5kg Boiliai Martin SB 20mm 2.5kg
65.00 Lt. 39.00 Lt.
Paletės Martin SB 2.0kg Paletės Martin SB 2.0kg
49.01 Lt. 29.40 Lt.
Spiningas Carat Zander 3.10m Spiningas Carat Zander 3.10m
699.00 Lt. 650.00 Lt.
Spiningas Cima 81M  2.46m Daiwa Made in Japan Spiningas Cima 81M 2.46m Daiwa Made in Japan
2,499.00 Lt. 2,229.00 Lt.
Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran
39.00 Lt. 23.39 Lt.

Prisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Vyniok ant ūso

ŽŪKLEI PARUOŠTI „DROP-SHOT“ MONTAŽAI

Laiko pasirengti žūklei visada pristinga, nes dažniausiai tai tenka daryti po darbo dienos ar darbo savaitės. Todėl vis didesnę paklausą turi žūklei parengtų įrankių ir masalų montažai – pavadėliai su kabliukais, guminukai suderinti su galvakabliais, o dabar šią gamą papildė stambaus kalibro montažai „Quantum“ žūklei „drop-shot“ metodu.

Publikuota: 2011 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Kabliukai ir svareliai

Montažai žūklei „drop-shot“ metodu turi būti gerai suderinti, tad jiems parengti reikia nemažai laiko. Kita vertus, reikia turėti nemažai patirties, kad parinktum reikiamo dydžio kabliukus, ant kurių užverti masalai įgytų reikiamą žaismą, reikia žinoti specialius mazgus, kuriais kabliukai tvirtinami prie valo it t.t.

Riperių komplektas Drop Shot Zander Set Quantum

Antra, egzistuoja įvairūs „drop-shot“ montažų variantai, pvz., su slankiojančiais kabliukais, masalų vibraciją padidinančiomis gumelių jungtimis. Žodžiu, yra ką veikti, tačiau iki to etapo dar reikia įsigyti visus reikalingus elementus – nuo kabliuko iki tinkamų sukučių ir sukučių su segtukais. Todėl „drop-shot“ žūklės montažų rinkiniai – puiki išeitis laiko stokojančiam žvejui.

Riperių komplektas Drop Shot River Set Quantum

 

Turinys pateisina paskirtį

„Zebco“ ekspertai sukomplektavo 4 originalius rinkinius žūklei „drop-shot“ metodu, pritaikytus sterkų, ešerių žūklei, bei žūklei tekančiame vandenyje ir vandens telkiniuose be tėkmės. Kiekviename jų – minėtoms žuvims vilioti tinkamiausi guminukai arba minkštieji masalai skirti vienokio ar kitokio tipo vandens telkiniams, o taip pat minėtiems masalams ir žūklės sąlygoms tinkami kabliukai suderinti su reikiamos formos ir svorio svareliais.

Riperių komplektas No Action Set XL Quantum

Štai sterkų žūklei skirtas rinkinys „DS Zander Set“ susideda iš dviejų montažo versijų: pirmoji sudaryta iš „ofsetinio“ 3/0 kabliuko bei 21 g cilindro formos svarelio, antroji – iš 5/0 kabliuko ir 28 g cilindro formos svarelio. Į komplektą taip pat įeina originalus guminukas „Spanker“ (13 cm) derinamas su mažesniu kabliuku ir guminukai „Hairy Mary“ (14 cm) bei „Freddy Shad“ tinkamiausi verti ant didesnio kabliuko. Tokie rinkiniai padeda sutaupyti daug laiko ir lėšų, nes neįsigijami atsitiktiniai „drop-shot“ montažų elementai, kuriuos paskui neaišku kur panaudoti, o svarbiausia, kad montažai iškart suderinti su masalais.

Autorius: Viktoras Armalis, žūklės ekspertas / Iliustracijas parengė " Žvejo Žinios " / romada.lt

Lydekų sezonas šiemet – diena trumpesnis

Cormes

Kada šiemet galėsime gaudyti lydekas? Šis klausimas domina daugelį mūsų skaitytojų, nes paskutinė lydekų meškeriojimo draudimo termino diena – sekmadienis, todėl „Žvejo žinių“ redakcija pasiteiravo Aplinkos ministerijos specialistų ir paprašė oficialiai nurodyti lydekų gaudymo sezono pradžią.

Skaityti toliau >
 

CORMORAN PRISTATĖ LENGVIAUSIOS KLASĖS RITĘ

Comoran UL RS 4PiF_romada_03

Spiningu gaudant žuvis ypač lengvais masalais arba spininguojant mažose upėse, reikalingos kompaktinės klasės ritės, turinčios nedidelę masę ir puikiai derinamos su lengvučiais spiningais. Savo laiku tokios ritės buvo ne retenybė, tačiau pastaruoju metu net ir pirmaujančių pasaulyje ričių gamintojų produkcijos gamoje jų nėra daug – joje viešpatauja vidutinė klasė.

Skaityti toliau >
 

DAIWA GEKKABIJIN MX – NAUJAS MODELIS VERTIKALIAM MASALŲ PLUKDYMUI

ultra-finesse_romada_01

Lengviems ir vidutinės masės jūriniams masalams, kurie užmetami į gelmę nuo katerio borto, plukdyti visai nebūtinas „multas“, jei po ranka yra patikima ir atspari sūriam vandeniui neinercinė ritė. Škotijoje įsikūręs „Daiwa“ padalinys šį sezoną pristatė ritę „Gekkabijin MX 2004“, skirtą būtent tokiems atvejams.

Skaityti toliau >
 

Nosis nešąla, akys nevargsta

Image_BRO_8910007-1000x1000

Meškerioti ant ledo saulėtu oru smagu, tačiau saulėtu oru tiek ledas, tiek jį dengiantis sniegas akinančiai spindi, todėl akys ne tik pavargsta, bet ir įskausta, o stebėti sargelį tampa nekomfortiška, nes reikia viską laiką būti prisimerkus. Ypač šis efektas ima varginti pavasariop, kai saulėtų dienų gerokai padaugėja.

Skaityti toliau >
 

Prijuostė gelbsti brangų kombinezoną

prijuoste_zvejybine_romada

Kai iš eketės ištraukiamas laimikis, jį reikia paimti į ranką ir išsegti kabliuką, o paskui įleisti į specialų žūkladėžės skyrių. Ne paslaptis, kad spurdantis laimikis išslysta ir krenta ant kelių ar nuslysta striukės skvernu, palikdamas pastebimą gleivių pėdsaką. Kelios išvykos ir teks kišti į skalbyklę brangų žieminį kostiumą, kuriam, kaip ir bet kuriam drabužiui, kiekvienas skalbimas grožio neprideda.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų