Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

Partneriai

Specialus pasiūlymas

PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE
39.00 Lt. 15.60 Lt.
Dežė Radical Mega Box Dežė Radical Mega Box
532.00 Lt. 399.00 Lt.
Variklis elektrinis Sigma 54lb "Saltwater" Variklis elektrinis Sigma 54lb "Saltwater"
1,299.00 Lt. 1,059.00 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 20mm Boiliai Martin SB 1kg 20mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Dipas Martin SB 125ml Dipas Martin SB 125ml
35.01 Lt. 21.01 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 15mm Boiliai Martin SB 1kg 15mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Spiningas Carat Zander 3.10m Spiningas Carat Zander 3.10m
699.00 Lt. 650.00 Lt.
Spiningas Cima 81M  2.46m Daiwa Made in Japan Spiningas Cima 81M 2.46m Daiwa Made in Japan
2,499.00 Lt. 2,229.00 Lt.
Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran
39.00 Lt. 15.60 Lt.
Boiliai Pop up 100gr Scopex Cormoran Boiliai Pop up 100gr Scopex Cormoran
39.00 Lt. 15.60 Lt.

Prisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Vyniok ant ūso

ŽŪKLEI PARUOŠTI „DROP-SHOT“ MONTAŽAI

Laiko pasirengti žūklei visada pristinga, nes dažniausiai tai tenka daryti po darbo dienos ar darbo savaitės. Todėl vis didesnę paklausą turi žūklei parengtų įrankių ir masalų montažai – pavadėliai su kabliukais, guminukai suderinti su galvakabliais, o dabar šią gamą papildė stambaus kalibro montažai „Quantum“ žūklei „drop-shot“ metodu.

Publikuota: 2011 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Kabliukai ir svareliai

Montažai žūklei „drop-shot“ metodu turi būti gerai suderinti, tad jiems parengti reikia nemažai laiko. Kita vertus, reikia turėti nemažai patirties, kad parinktum reikiamo dydžio kabliukus, ant kurių užverti masalai įgytų reikiamą žaismą, reikia žinoti specialius mazgus, kuriais kabliukai tvirtinami prie valo it t.t.

Riperių komplektas Drop Shot Zander Set Quantum

Antra, egzistuoja įvairūs „drop-shot“ montažų variantai, pvz., su slankiojančiais kabliukais, masalų vibraciją padidinančiomis gumelių jungtimis. Žodžiu, yra ką veikti, tačiau iki to etapo dar reikia įsigyti visus reikalingus elementus – nuo kabliuko iki tinkamų sukučių ir sukučių su segtukais. Todėl „drop-shot“ žūklės montažų rinkiniai – puiki išeitis laiko stokojančiam žvejui.

Riperių komplektas Drop Shot River Set Quantum

 

Turinys pateisina paskirtį

„Zebco“ ekspertai sukomplektavo 4 originalius rinkinius žūklei „drop-shot“ metodu, pritaikytus sterkų, ešerių žūklei, bei žūklei tekančiame vandenyje ir vandens telkiniuose be tėkmės. Kiekviename jų – minėtoms žuvims vilioti tinkamiausi guminukai arba minkštieji masalai skirti vienokio ar kitokio tipo vandens telkiniams, o taip pat minėtiems masalams ir žūklės sąlygoms tinkami kabliukai suderinti su reikiamos formos ir svorio svareliais.

Riperių komplektas No Action Set XL Quantum

Štai sterkų žūklei skirtas rinkinys „DS Zander Set“ susideda iš dviejų montažo versijų: pirmoji sudaryta iš „ofsetinio“ 3/0 kabliuko bei 21 g cilindro formos svarelio, antroji – iš 5/0 kabliuko ir 28 g cilindro formos svarelio. Į komplektą taip pat įeina originalus guminukas „Spanker“ (13 cm) derinamas su mažesniu kabliuku ir guminukai „Hairy Mary“ (14 cm) bei „Freddy Shad“ tinkamiausi verti ant didesnio kabliuko. Tokie rinkiniai padeda sutaupyti daug laiko ir lėšų, nes neįsigijami atsitiktiniai „drop-shot“ montažų elementai, kuriuos paskui neaišku kur panaudoti, o svarbiausia, kad montažai iškart suderinti su masalais.

Autorius: Viktoras Armalis, žūklės ekspertas / Iliustracijas parengė " Žvejo Žinios " / romada.lt

TIKROVIŠKA VARLĖS IMITACIJA – PRIEKRANTĖS MASALAS

varle_romada

Šalnos ežerų priekrantėje sukėlė masinę varlių migraciją, todėl lydekos šviesiuoju paros metu dabar nuolat patruliuoja tą zoną ir medžioja tiesiai joms į nasrus plaukiančias kvakses.

Skaityti toliau >
 

SPECIALUS KABLIUKAS GUMINUKUI

Cormoran_Carlig_Quick_Jig_CORA-Z_03_romada

Tradicinis galvakablis naudojamas žvejoti minkštaisiais spiningo masalais nebepatenkina meškeriotojų. Kodėl? Pasak žūklės ekspertų, tradicinio galvakablio konstrukcija – netobula. Galvakablis susideda iš dviejų dalių – švininio svarelio ir kabliuko, kuris įliejamas į svarelį. Teigiama, kad užvertas ant galvakablio kabliuko masalas tampa nepakankamai judrus.

Skaityti toliau >
 

ŠĖRYKLĖ + TIROLIO LAZDELĖ

tirolio_lazdele_su-serykla_romada

Italijoje populiari šėryklė, susidedanti iš plastikinio konteinerio, jaukui ir dažniausiai spiningininkų naudojamo specialaus masalų gramzdo, vadinamo tirolio lazdele. Šis gramzdas – plastiko vamzdelis, kurio viename gale įtaisytas švininis svarelis, o kitame antgalis su kiauryme valui tvirtinti.

Skaityti toliau >
 

UPĖTAKIŲ MASALAI

upetakiu_zukle_romada_04

Upėtakių biologinis laikrodis dabar rodo, jog pamažu artėja šaltasis metų periodas, kurio pradžioje, atvėsus vandeniui, jie neršia, o tam reikia pasiruošti, todėl dabar keičiasi ir jų valgiaraštis, kurio didžiąją dalį – apie 80 proc. vasarą sudarė vabzdžiai, o dabar didėja žuvelių, varliagyvių ir kitokio gyvūninės kilmės maisto dalis.

Skaityti toliau >
 

DOKUMENTAI NEPERŠLAPS

f1-1000x1000

Nors meškeriotojai stengiasi neapsunkinti savo ekipuotės jokiais daiktais ir įnagiais, kurių neprireiks, tačiau, einant prie vandens, dokumentus tenka pasiimti, kad sutikus aplinkosaugos inspektorių netektų žingsniuoti su palyda atgal iki automobilio.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų