Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

PartneriaiSpecialus pasiūlymas

PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE
11.30 € 5.47 €
Dežė Radical Mega Box Dežė Radical Mega Box
153.50 € 115.56 €
VOBLERIS Belly Shad FD    VOBLERIS Belly Shad FD
11.30 € 5.51 €
Spiningas Cima 81M  2.46m Daiwa Made in Japan Spiningas Cima 81M 2.46m Daiwa Made in Japan
723.76 € 645.56 €
Botai Daiwa NB-3102W Gray L  su spygliais Botai Daiwa NB-3102W Gray L su spygliais
115.56 € 86.60 €
Boiliai Pop up 100gr Scopex Cormoran Boiliai Pop up 100gr Scopex Cormoran
11.30 € 4.53 €
Pjaustymo lenta (padėklas) Pjaustymo lenta (padėklas)
28.66 € 14.45 €
Žvakidė Elnias Žvakidė Elnias
17.09 € 13.03 €
Pipirinė ir druskinė iš Elnio ragų Pipirinė ir druskinė iš Elnio ragų
14.19 € 5.67 €
Pipirinė ir druskinė iš ąžuolo Pipirinė ir druskinė iš ąžuolo
14.19 € 4.26 €

Prisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Vyniok ant ūso

ŽŪKLEI PARUOŠTI „DROP-SHOT“ MONTAŽAI

Laiko pasirengti žūklei visada pristinga, nes dažniausiai tai tenka daryti po darbo dienos ar darbo savaitės. Todėl vis didesnę paklausą turi žūklei parengtų įrankių ir masalų montažai – pavadėliai su kabliukais, guminukai suderinti su galvakabliais, o dabar šią gamą papildė stambaus kalibro montažai „Quantum“ žūklei „drop-shot“ metodu.

Publikuota: 2011 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Kabliukai ir svareliai

Montažai žūklei „drop-shot“ metodu turi būti gerai suderinti, tad jiems parengti reikia nemažai laiko. Kita vertus, reikia turėti nemažai patirties, kad parinktum reikiamo dydžio kabliukus, ant kurių užverti masalai įgytų reikiamą žaismą, reikia žinoti specialius mazgus, kuriais kabliukai tvirtinami prie valo it t.t.

Riperių komplektas Drop Shot Zander Set Quantum

Antra, egzistuoja įvairūs „drop-shot“ montažų variantai, pvz., su slankiojančiais kabliukais, masalų vibraciją padidinančiomis gumelių jungtimis. Žodžiu, yra ką veikti, tačiau iki to etapo dar reikia įsigyti visus reikalingus elementus – nuo kabliuko iki tinkamų sukučių ir sukučių su segtukais. Todėl „drop-shot“ žūklės montažų rinkiniai – puiki išeitis laiko stokojančiam žvejui.

Riperių komplektas Drop Shot River Set Quantum

 

Turinys pateisina paskirtį

„Zebco“ ekspertai sukomplektavo 4 originalius rinkinius žūklei „drop-shot“ metodu, pritaikytus sterkų, ešerių žūklei, bei žūklei tekančiame vandenyje ir vandens telkiniuose be tėkmės. Kiekviename jų – minėtoms žuvims vilioti tinkamiausi guminukai arba minkštieji masalai skirti vienokio ar kitokio tipo vandens telkiniams, o taip pat minėtiems masalams ir žūklės sąlygoms tinkami kabliukai suderinti su reikiamos formos ir svorio svareliais.

Riperių komplektas No Action Set XL Quantum

Štai sterkų žūklei skirtas rinkinys „DS Zander Set“ susideda iš dviejų montažo versijų: pirmoji sudaryta iš „ofsetinio“ 3/0 kabliuko bei 21 g cilindro formos svarelio, antroji – iš 5/0 kabliuko ir 28 g cilindro formos svarelio. Į komplektą taip pat įeina originalus guminukas „Spanker“ (13 cm) derinamas su mažesniu kabliuku ir guminukai „Hairy Mary“ (14 cm) bei „Freddy Shad“ tinkamiausi verti ant didesnio kabliuko. Tokie rinkiniai padeda sutaupyti daug laiko ir lėšų, nes neįsigijami atsitiktiniai „drop-shot“ montažų elementai, kuriuos paskui neaišku kur panaudoti, o svarbiausia, kad montažai iškart suderinti su masalais.

Autorius: Viktoras Armalis, žūklės ekspertas / Iliustracijas parengė " Žvejo Žinios " / romada.lt

TVIRTAS SUJUNGIMAS

no_knot_be_mazgo_romada_01

Stambių žuvų žūklė be pintų valų neįsivaizduojama, tačiau pinti valai turi vieną trūkumą (ypač tie, kurių paviršius aplietas specialia danga): sunku sumegzti patikimus ir tvirtus mazgus. Kita vertus, net ir geri mazgai sumažina valo tvirtumą.

Skaityti toliau >
 

TOLIAŠAUDIS VILIOKAS JŪRINEI ŽŪKLEI

lasisos_zvejyba_baltijos_juroje_8

Spiningininkams, kurie gaudo jūroje žuvis nuo kranto, nuolat tenka spręsti vieną dilemą – kaip parinkti tokį masalą, kurį galima toli užmesti, tačiau jo masė nebūtų tokia didelė, kad masalas iškart imtų kabinti dugną?

Skaityti toliau >
 

KEPURĖ TURI BIČIULIAUTIS SU GOBTUVU +VIDEO

simms-windstopper-flap-cap_2

Kad meškeriotojas komfortiškai jaustųsi žūklėje, reikalingos ne tik patogios liemenės bei patikimos bridkelnės, bet ir apranga, kuri leidžia, šaltu oru žvejoti taip pat kaip ir šiltojo sezono netu ar bent jau užtikrinti tokį komfortą, koks būna, kai temperatūra nenukritusi žemiau nulio. Šiam dalykui ypač didelį dėmesį skiria kompanijos „SIMMS“ ekspertai, kurie žvejo ekipuotės kolekciją nuolat papildo liukso klasės modeliais ir aksesuarais. Tarp jų – patogios ir labai funkcionalios kepurės šaltajam metų laikui ir pirštinės.

Skaityti toliau >
 

PUNSHER GTX LE CHAMEAU – KOMFORTIŠKAS MODELIS EITYNĖMS

PUNSHER-GTX-romada_3

Kai nespaudžia stiprus speigas, o skruostus vos vos kutena lengvas šaltukas – pats smagiausias oras meškerioti, aktyviai ieškant žuvų susitelkimo vietų.

Dažniausiai situacija aktyvioms žuvų paieškoms susiklosto, kai po pirmųjų šalčių, vandens telkiniai užsikloja skaidraus ledo šarvu. Jis dažniausiai būna neapsnigtas arba vos vos pabarstytas smulkiu sniegeliu. Tokiu ledu gana lengva žingsniuoti, jei neslysta padai, o avalynė – patogi ir sveria nedaug.

Skaityti toliau >
 

POLEDINĖS ŽŪKLĖS GARANTAS

lydeka_romada

Žiemą, kai ledas užkloja ežerų paviršių ir ypač nuskaidrėja vanduo, ateina miniatiūrinių masalų metas, nes žuvys keičia mitybos įpročius ir maitinasi daug smulkesniu maistu. Todėl žūklei naudojamos mažo ir vidutinio dydžio avižėlės, sveriančios gramą, geriausiu atveju pusantro. Suprantama, kad tokį masalą nugramzdinti, jei jis pririštas prie storoko, pvz., 0,25 mm skersmens valo, gana keblu, o svarbiausia, užima daug laiko, kuris žūklėje labai brangus.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų