Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

PartneriaiSpecialus pasiūlymas

Žieminis kostiumas Astro Thermo Seacor Žieminis kostiumas Astro Thermo Seacor
86.60 € 51.96 €
Apatiniai Astro-thermo kelnės+striukė Cormoran Apatiniai Astro-thermo kelnės+striukė Cormoran
57.63 € 40.34 €
Apatiniai Astro-thermo keln.+striukė Apatiniai Astro-thermo keln.+striukė
47.80 € 33.46 €
Kepurė žieminė Seacor Thermolite Kepurė žieminė Seacor Thermolite
8.40 € 4.20 €
Botai Astro-thermo De Luxe Botai Astro-thermo De Luxe
57.63 € 40.34 €
PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE PAVADĖLIŲ LAIKIKLIS IŠ GUMOS LARGE
11.30 € 5.47 €
Dežė Radical Mega Box Dežė Radical Mega Box
153.50 € 115.56 €
Boiliai Martin SB 1kg 20mm Boiliai Martin SB 1kg 20mm
9.27 € 5.57 €
Boiliai Martin SB 1kg 15mm Boiliai Martin SB 1kg 15mm
9.27 € 5.57 €
Botai Daiwa NB-3102W Gray L  su spygliais Botai Daiwa NB-3102W Gray L su spygliais
115.56 € 86.60 €

Prisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Vyniok ant ūso

ŽŪKLEI PARUOŠTI „DROP-SHOT“ MONTAŽAI

Laiko pasirengti žūklei visada pristinga, nes dažniausiai tai tenka daryti po darbo dienos ar darbo savaitės. Todėl vis didesnę paklausą turi žūklei parengtų įrankių ir masalų montažai – pavadėliai su kabliukais, guminukai suderinti su galvakabliais, o dabar šią gamą papildė stambaus kalibro montažai „Quantum“ žūklei „drop-shot“ metodu.

Publikuota: 2011 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Kabliukai ir svareliai

Montažai žūklei „drop-shot“ metodu turi būti gerai suderinti, tad jiems parengti reikia nemažai laiko. Kita vertus, reikia turėti nemažai patirties, kad parinktum reikiamo dydžio kabliukus, ant kurių užverti masalai įgytų reikiamą žaismą, reikia žinoti specialius mazgus, kuriais kabliukai tvirtinami prie valo it t.t.

Riperių komplektas Drop Shot Zander Set Quantum

Antra, egzistuoja įvairūs „drop-shot“ montažų variantai, pvz., su slankiojančiais kabliukais, masalų vibraciją padidinančiomis gumelių jungtimis. Žodžiu, yra ką veikti, tačiau iki to etapo dar reikia įsigyti visus reikalingus elementus – nuo kabliuko iki tinkamų sukučių ir sukučių su segtukais. Todėl „drop-shot“ žūklės montažų rinkiniai – puiki išeitis laiko stokojančiam žvejui.

Riperių komplektas Drop Shot River Set Quantum

 

Turinys pateisina paskirtį

„Zebco“ ekspertai sukomplektavo 4 originalius rinkinius žūklei „drop-shot“ metodu, pritaikytus sterkų, ešerių žūklei, bei žūklei tekančiame vandenyje ir vandens telkiniuose be tėkmės. Kiekviename jų – minėtoms žuvims vilioti tinkamiausi guminukai arba minkštieji masalai skirti vienokio ar kitokio tipo vandens telkiniams, o taip pat minėtiems masalams ir žūklės sąlygoms tinkami kabliukai suderinti su reikiamos formos ir svorio svareliais.

Riperių komplektas No Action Set XL Quantum

Štai sterkų žūklei skirtas rinkinys „DS Zander Set“ susideda iš dviejų montažo versijų: pirmoji sudaryta iš „ofsetinio“ 3/0 kabliuko bei 21 g cilindro formos svarelio, antroji – iš 5/0 kabliuko ir 28 g cilindro formos svarelio. Į komplektą taip pat įeina originalus guminukas „Spanker“ (13 cm) derinamas su mažesniu kabliuku ir guminukai „Hairy Mary“ (14 cm) bei „Freddy Shad“ tinkamiausi verti ant didesnio kabliuko. Tokie rinkiniai padeda sutaupyti daug laiko ir lėšų, nes neįsigijami atsitiktiniai „drop-shot“ montažų elementai, kuriuos paskui neaišku kur panaudoti, o svarbiausia, kad montažai iškart suderinti su masalais.

Autorius: Viktoras Armalis, žūklės ekspertas / Iliustracijas parengė " Žvejo Žinios " / romada.lt

KUR SAUGOMI PAVADĖLIAI?

browning_fishing_9

Nė vienas meškeriotojas sezono pradžioje negali atsakyti į klausimą, kiek ir kokių pavadėlių plūdinei ar dugninei meškerei prisireiks, todėl geriausia laikytis patikrintos taktikos, t.y. pasigaminti jų tokią atsargą, kad nepristigtų. O kur juos laikyti? Skaidriuose paketėliuose, į kuriuos sudeda paruoštus pavadėlius gamintojai? (Skaityti plačiau)

Skaityti toliau >
 

PRISIMINK KAS GERO YRA Mepps SUKRIŲ ŠEIMOJE+VIDEO

mepps_long_romada_fishing0

Sunkiasvoris “long” tipo masalas su mažu lapeliu atveria naujas galimybes žūklei upėse
2003 metų pavasaris įsimintinas daugeliui spiningininkų, kurie naudoja masalus, skirtus tolimiems metimams. Tą pavasarį prancūzų firmos “Mepps”, gaminančios klasikines sukres, kataloge atsirado naujovė – sunkiasvorė sukrė “Heavy Long”, kuri ant prekystalių pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po kito netradicinio “Mepps” kompanijos masalo “Spinnflex” debiuto. Kaip ir pastarasis, “Heavy Long” buvo sukonstruotas, atsižvelgiant į žvejų pageidavimus, turėti veiksmingą masalą, kurį galima būtų toli užmesti. Firma “Romada”, kuri yra oficialus kompanijos “Mepps” atstovas Lietuvoje, pačioje spiningavimo sezono pradžioje pristatė naująją sukrę pas mus, o šį faktą prisiminėme todėl, kad šiemet “Mepps” nudžiugino spiningininkus nauju siurprizu.

Skaityti toliau >
 

Skonis nelygu kvapui-biologiškai aktyvūs priedai

043

Meškeriotojai visokiais būdais siekia į žūklės vietą prisivilioti ir joje išlaikyti prisikviestas žuvis. Tokios žūklės realijos, nes sunku tikėtis, kad solidų ar bent jau stambesnį laimikį pavyks sugauti be parengiamojo etapo. Ypač tai svarbu žinoti, jei žvejojama plūdine ar dugnine meškere. Kad nereikėtų dėti viltis vien tik į laimingą atsitiktinumą, apie kurį žvejai prie laužų seka neįtikėtinas legendas, galima imtis atitinkamų priemonių kurios padeda žuvis privilioti prie masalo. Viena tokių priemonių – jaukinimas specialiomis medžiagomis.

Skaityti toliau >
 

TIKIESI STAMBAUS LAIMIKIO – PASIRŪPINK ŽIEDELIAIS +VIDEO

daiwa_romada_ziedeliai_03

„Daiwa“ kompanija jau antrą sezoną plečia gamą labai kokybiškų žiedelių „Tournament Split Ring“, kurie naudojami prie spiningo ir jūrinių masalų tvirtinti kabliukus bei valą.

Skaityti toliau >
 

TVIRTAS SUJUNGIMAS

no_knot_be_mazgo_romada_01

Stambių žuvų žūklė be pintų valų neįsivaizduojama, tačiau pinti valai turi vieną trūkumą (ypač tie, kurių paviršius aplietas specialia danga): sunku sumegzti patikimus ir tvirtus mazgus. Kita vertus, net ir geri mazgai sumažina valo tvirtumą.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų