Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

PartneriaiPrisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Vyniok ant ūso

ŽŪKLEI PARUOŠTI „DROP-SHOT“ MONTAŽAI

Laiko pasirengti žūklei visada pristinga, nes dažniausiai tai tenka daryti po darbo dienos ar darbo savaitės. Todėl vis didesnę paklausą turi žūklei parengtų įrankių ir masalų montažai – pavadėliai su kabliukais, guminukai suderinti su galvakabliais, o dabar šią gamą papildė stambaus kalibro montažai „Quantum“ žūklei „drop-shot“ metodu.

Publikuota: 2011 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Kabliukai ir svareliai

Montažai žūklei „drop-shot“ metodu turi būti gerai suderinti, tad jiems parengti reikia nemažai laiko. Kita vertus, reikia turėti nemažai patirties, kad parinktum reikiamo dydžio kabliukus, ant kurių užverti masalai įgytų reikiamą žaismą, reikia žinoti specialius mazgus, kuriais kabliukai tvirtinami prie valo it t.t.

Riperių komplektas Drop Shot Zander Set Quantum

Antra, egzistuoja įvairūs „drop-shot“ montažų variantai, pvz., su slankiojančiais kabliukais, masalų vibraciją padidinančiomis gumelių jungtimis. Žodžiu, yra ką veikti, tačiau iki to etapo dar reikia įsigyti visus reikalingus elementus – nuo kabliuko iki tinkamų sukučių ir sukučių su segtukais. Todėl „drop-shot“ žūklės montažų rinkiniai – puiki išeitis laiko stokojančiam žvejui.

Riperių komplektas Drop Shot River Set Quantum

 

Turinys pateisina paskirtį

„Zebco“ ekspertai sukomplektavo 4 originalius rinkinius žūklei „drop-shot“ metodu, pritaikytus sterkų, ešerių žūklei, bei žūklei tekančiame vandenyje ir vandens telkiniuose be tėkmės. Kiekviename jų – minėtoms žuvims vilioti tinkamiausi guminukai arba minkštieji masalai skirti vienokio ar kitokio tipo vandens telkiniams, o taip pat minėtiems masalams ir žūklės sąlygoms tinkami kabliukai suderinti su reikiamos formos ir svorio svareliais.

Riperių komplektas No Action Set XL Quantum

Štai sterkų žūklei skirtas rinkinys „DS Zander Set“ susideda iš dviejų montažo versijų: pirmoji sudaryta iš „ofsetinio“ 3/0 kabliuko bei 21 g cilindro formos svarelio, antroji – iš 5/0 kabliuko ir 28 g cilindro formos svarelio. Į komplektą taip pat įeina originalus guminukas „Spanker“ (13 cm) derinamas su mažesniu kabliuku ir guminukai „Hairy Mary“ (14 cm) bei „Freddy Shad“ tinkamiausi verti ant didesnio kabliuko. Tokie rinkiniai padeda sutaupyti daug laiko ir lėšų, nes neįsigijami atsitiktiniai „drop-shot“ montažų elementai, kuriuos paskui neaišku kur panaudoti, o svarbiausia, kad montažai iškart suderinti su masalais.

Autorius: Viktoras Armalis, žūklės ekspertas / Iliustracijas parengė " Žvejo Žinios " / romada.lt

PILKERIAI MEŠKERIOJIMUI BALTIJOJE

PILKERIAI_romada_baltija_06

Ką veikti meškeriotojui, kai už lango ūžauja atšiaurus vėjas ir dargana yra tos kategorijos, kuri priskiriama garsiąjai patarlei, sakančiai, jog tokiu oru net ir blogiausias šeimininkas į lauką šuns neveja? Ogi imtis namų darbų, kurių visada yra susikaupę „aukščiau stogo“ ir kuriems visada aktyviojo sezono metu stinga laiko.

Skaityti toliau >
 

ŠVYTINTIS KONTŪRAS VILIOJA PLĖŠRŪNUS

nils_master_romada_04

Šytuoklės tapo populiariu poledinio blizgiavimo masalu, kuris dabar plačiai naudojamas mūsų krašto vandenyse, o pernai aptiktose senųjų pamario meškeriotojų kolekcijose buvo rasta modelių, kuriems per pusę amžiaus, tačiau reikia pripažinti, kad šį unikalų masalą ištobulino ir sukūrė jų modelių gamą suomių meškeriotojai ir dizaineriai, kurie pastaruoju metu teigia, kad žuvų viliojimas švytuoklėmis ypač priklauso nuo šių masalų matomumo vandenyje.

Skaityti toliau >
 

STAMBUS KALIBRAS – JŪRINIŲ DAIWA IR CORMORAN MEŠKERYKOČIŲ PRIVALUMAI IR MINUSAI

jurine_zukle_romada_08

Meškeriojimas jūroje daug kuo skiriasi nuo žuvų gaudymo vidaus vandens telkiniuose, nes jūrai skirti meškerykočiai patiria didžiules apkrovas, kai masalo masė siekia kilogramą, o laimikio svoris – dešimtis kilogramų, tačiau pats didžiausias skirtumas tas, kad masalą reikia gramzdinti vertikaliai į didelę gelmę tiesiai nuo borto, o ne užmesti kaip kontinentiniuose ežeruose ir upėse naudojamą blizgę ar voblerį į tolį.

Skaityti toliau >
 

KOMFORTIŠKA „DAIWA“ ŠERPĖ (ŠALIKAS)

Kostiumas-žieminis-JVS-roma

Kai pučia vėjas, besiskverbiantis į kiekvieną plyšelį, meškeriotojas ima galvoti apie tuos dalykus, kuriais reikia pasirūpinti iš anksto, o konkrečiai apie tai, kad ekipuotėje, kurią sudaro ne tik kostiumas ir apavas, bet ir įvairūs aksesuarai, viskas turi būti iš anksto apgalvota ir numatyta kiekviena smulkmena. Viena jų – funkcionali šerpė.

Skaityti toliau >
 

SPININGININKO PIRŠTINĖS

94-13003

Meškeriojimo sezonų kaita diktuoja savo sąlygas spiningininkų, o ir kitas žūklės rūšis pamėgusių meškeriotojų ekipuotei, kurios svarbi dalis – pirštinės.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų