Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

Partneriai

Specialus pasiūlymas

MUSELIŲ KOMPLEKTAS ASSORTED FLIES MUSELIŲ KOMPLEKTAS ASSORTED FLIES
28.50 Lt. 17.10 Lt.
Pripučiama pagalvėle Seat Cushion Rhino Pripučiama pagalvėle Seat Cushion Rhino
11.69 Lt. 11.69 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 20mm Boiliai Martin SB 1kg 20mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Dipas Martin SB 125ml Dipas Martin SB 125ml
35.01 Lt. 21.01 Lt.
Boiliai Martin SB 1kg 15mm Boiliai Martin SB 1kg 15mm
32.00 Lt. 19.20 Lt.
Boiliai Martin SB 20mm 2.5kg Boiliai Martin SB 20mm 2.5kg
65.00 Lt. 39.00 Lt.
Paletės Martin SB 2.0kg Paletės Martin SB 2.0kg
49.01 Lt. 29.40 Lt.
Spiningas Carat Zander 3.10m Spiningas Carat Zander 3.10m
699.00 Lt. 650.00 Lt.
Spiningas Cima 81M  2.46m Daiwa Made in Japan Spiningas Cima 81M 2.46m Daiwa Made in Japan
2,499.00 Lt. 2,229.00 Lt.
Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran Boiliai Pop up 100gr Sweet Halibut Cormoran
39.00 Lt. 23.39 Lt.

Prisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Gardumėlis

Pasūdyta baltijos lašiša +Video

Skaniausia lašišos filė yra pasūdyta ant batono su sviestu. Norint pagauta žuvį pasiruošti skaniai ir greitai reikia …

Publikuota: 2013 Gegužis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Pirma: nupjaukite galvą ir uodegą, išimkite žarnas ir gerai išplaukite, kad neligtu sukrešėjusio kraujo.

Antra: filiniu peiliu išpjaukite stuburo kaulą ir šonkaulius, tada padalinti file į dvi arba tris dalis. Sudėti į indą oda į apačią.
 

Trečia: 2-3 kg. lašišai reikėsa tris valgomuosius šaukštus druskos, tik ne garintos ir vienas valgomas šaukštas be kaupo cukraus. Cukrus priduoda švelnumo žuviai. Druską su cukrumi sumaišote ir apibartstote filė gabaliukus, tada uždengiate ir padedate į šaldytuvą vienai parai.
 

Ketvirta: Susidariusį skystį nupilate ir galite jau valgyti, tinka sumuštiniams, įvairioms mišrainėms, likusius filės gabaliukus suviniojate į šaldymo maišelius ir sudedate į šaldymo kamerą. Filės gabaliukai kameroje daugiau nebeįsisūrės, galėsite ilgą laiko tarpą smaguriauti baltijos lašiša.

Autorius: Marius Urnikis " Žvejo Žinios " / romada.lt

„Romados“ inf.

 

MENKINIAI ŠALTIBARŠČIAI+VIDEO

menke_romada_maisto_gamyba

Seniai užmirštas receptas žuviniai šaltibarščiai. Šaltibarščiai (lenk. Chłodnik) – Rytų Europos šalių (Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos) tradicinė šalta barščių sriuba. Išverdamos bulvės su lupenomis, žuvis, kiaušiniai, supjaustoma kubeliais, pagardinama krapais, svogūnų laiškais ir petražolėmis, užpilama duonos gira. Tokią sriuba puikiai tinka kūčių stalui.

Skaityti toliau >
 

NUSTEBINKITE SAVO MYLIMĄJĄ KOVO 8-osios proga

kovo_8_10

Dažnas vyras Kovo 8-osios proga nori nustebinti savo mylimąją šventiniais pusryčiais. Širdies formos kiaušiniai arba pomidorai, primenantys pavasarinių tulpių puokštę, iš pat ryto praskaidrins nuotaiką mūsų mieloms moterims ir merginoms. Svarbiausiai, kad šie receptai labai lengvi ir greitai paruošiami, nereikalaujantys daug pastangų ir laiko. Nustebinkite savo mylimąsias! (Skaityti plačiau)

Skaityti toliau >
 

LEDINĖ ŽUVIS SU PIPIRAIS

Frozen fish

Jakutai iš šviežutėlės, ką tik sugautos žuvies, pasinaudodami savojo krašto ypatumais, t.y. tvoras poškinančiu šalčiu, sukūrė unikalų derinį – stroganiną, o šio šiaurės kraštų kultinio patiekalo ruošimas ilgainiui buvo pakeltas į apeigos rangą. Stroganina – tai žuvienos drožlės, kurių priskaptuojama į lėkštę. Drožlių „gamybai“ naudojama žalia, iškart po sugavimo sušaldyta žuvis. Kaip ir kur galima paragauti šio nepakartojamo gardėsio?

Skaityti toliau >
 

ORIGINALŪS JŪRŲ GĖRYBIŲ RECEPTAI

maronai_midijos1

Jūros gėrybės žymiai švelnesnio skonio už mėsą, kad ir kokios jos būtų, yra trumpai verdami produktai, todėl ir visas patiekalo gaminimo procesas neužtrunka. Jūros gėrybės paprastai verdamos tik tiek, kol mėsa praranda skaidrumą. Šioje kategorijoje patiekalai iš šviežių arba šaldytų jūros gėrybių. Midijos, austrės, langustai, krevetės, karališkos krevetės, geldelės, aštuonkojai, krabai, moliuskai, kalmarai. Visi šie produktai mūsų šalyje yra delekatesai, nes jų nenueisi ir neprisigaudysi jūroje. Todėl jie mums daugiau, mažiau asocijuojasi su šventėmis. Kūčių vakara, patiekalai iš jūrų gėrybių puikiai papuoš šventinį stalą.

Skaityti toliau >
 

KAIP DŽIOVINTĮ ŽUVĮ – PAGAL DŽEIMSĄ KUKĄ

cook_james_romada

Prieš džiovinimą, žuvis turi būti pasūdyta. Rekomenduojame atrinkti džiovinimui žuvis sveriančias iki vieno kilogramo. Žuvis gali būti – bet kokios rūšies ir bet kokio dydžio, mūsų žvejai pripratę džiovinti nedideles žuvis, kadangi tingi jas valyti. Džiovinta žuvis puikus gardėsis prie alaus.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų