Orai

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

PartneriaiPrisijungti

El. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamirštas slaptažodis
Kurti naują vartotoją

Gardumėlis

Pasūdyta baltijos lašiša +Video

Skaniausia lašišos filė yra pasūdyta ant batono su sviestu. Norint pagauta žuvį pasiruošti skaniai ir greitai reikia …

Publikuota: 2015 Balandis Autorius: Žvejo žinios / romada.lt

Pirma: nupjaukite galvą ir uodegą, išimkite žarnas ir gerai išplaukite, kad neligtu sukrešėjusio kraujo.

Antra: filiniu peiliu išpjaukite stuburo kaulą ir šonkaulius, tada padalinti file į dvi arba tris dalis. Sudėti į indą oda į apačią.
 

Trečia: 2-3 kg. lašišai reikėsa tris valgomuosius šaukštus druskos, tik ne garintos ir vienas valgomas šaukštas be kaupo cukraus. Cukrus priduoda švelnumo žuviai. Druską su cukrumi sumaišote ir apibartstote filė gabaliukus, tada uždengiate ir padedate į šaldytuvą vienai parai.
 

Ketvirta: Susidariusį skystį nupilate ir galite jau valgyti, tinka sumuštiniams, įvairioms mišrainėms, likusius filės gabaliukus suviniojate į šaldymo maišelius ir sudedate į šaldymo kamerą. Filės gabaliukai kameroje daugiau nebeįsisūrės, galėsite ilgą laiko tarpą smaguriauti baltijos lašiša.

Autorius: Marius Urnikis " Žvejo Žinios " / romada.lt

„Romados“ inf.

 

STINTA KITONIŠKAI

stinta

Dabar stintų gaudymo metas, todėl daugelis žvejų ieško naujų stintos paruošimo receptų. Banaliai pakepta ar marinuota stinta jau pabodo. Siūlome išbandyti originalų stintos receptą su aitriu “Salsa” padažu. Paragavę, atrasite naują, nepakartojamą skonį, labai gerai tinkantį prie alaus.

Skaityti toliau >
 

KUO PAVOJINGA SŪDYTA IR DŽIOVINTA ŽUVIS +VIDEO

dziovinta_zuvis

Žuvys gyvenančios upėse ir ežeruose, randasi apsuptos microorganizmų, kurie gyvena ir dauginasi žuvyse. Siekiant išvengti pavojaus, mes turime visiškai atsisakyti valgyti žalią žuvį. Daugelis iš mūsų labai mėgstame, tokią žuvį, nekalban apie džiovintą žuvį prie alaus.

Skaityti toliau >
 

FARŠIRUOTA LYDEKA NET PIRŠTUS APSILAIŽYSI+VIDEO

lydeka6

Tai vienas iš dažniausiai pagaunamų laimikių. Daugelis nevertina lydekos, nes ji turi labai daug ašakų, bet jei padarysite ją farširuota, kiek viena save gerbenti gaspadinė paragavusi tokia skanią žuvį, net privers jus važiuoti į žvejybą vėl ir vėl .

Skaityti toliau >
 

SKANŪS ŽUVIES KOTLETAI RUDENĮ+VIDEO

lydeka10

Prasidėjus rudeniniai žūklei daugelis spiningautojų pagavę lydeką, ešerį arba jūroje nedidelių menkių, dažnai net nenori vežti laimikius į namus. Tokeis atvejais rekomenduojame paruošti skanius žuvies kotletus, kuriuos megsta beveik visi. Siūlome kelis paruošimo varijantus.

Skaityti toliau >
 

ŠPROTŲ SUMUŠTINIAI – DELIKATESAS

Picture-8768_sprotai_romada_receptas_zuvis

Kai vasarą nuvykstate pailsėti į kaimą, kur daržai jau būna pilni įvairių daržovių – salotų, pomidorų, krapų, svogūnų, galima pamariečių pavyzdžiu pataisyti gardų patiekalą, kuris labai paįvairins pusryčių stalą. Tai – garsusis sumuštinis su šprotais.

Skaityti toliau >
 
  Grįžti į viršų